gadanie

Video

Płyty

Teksty

Run The Jewels, Skee Mask, Sonikku

Zaangażowany rap, który w ostatnich tygodniach zagrzewał do walki z rasizmem i policyjną przemocą, inspirowany IDM-em, i rave’em, album jednego z najzdolniejszych współczesnych producentów, i szalona wycieczka w widmową epokę na przełomie lat 80. i 90., będąca czymś więcej niż tylko guilty pleasure dla wytrwałych wielbicieli eurodance’u.

Piernikowski, 1988, PRO8L3M

Trzy płyty poruszające się w stylistyce ciężkich beatów i syntezatorowych sampli. Tylko przypadek czy już tendencja? Czy to droga, w którą zmierza polska scena hip-hopowa?

TOMM¥ €A$H

Trochę przyciągnęły mnie tam heheszki, trochę uwielbienie dla jego artystycznych klipów, postsowieckiej stylistyki i obciachowego wąsa. To miał być fajny wieczór, który stał się naprawdę super wieczorem.

Foto

TOMM¥ €A$H

Szczerze mówiąc, nie spodziewałam się, że na piątkowym koncercie Tommy’ego Casha w warszawskiej Hydrozagadce (trzeba przyznać, że do żadnego miejsca […]

Astronautalis

Zdjęcia z koncertu Astronautalisa w Cafe Kulturalna w Warszawie (fot. Anastasija Kukaleva).

Wydarzenia

Arrested Development

Arrested Development, tak samo na początku lat 90., jak i dziś, jest grupą oddzielną, właściwie w każdym względzie.

TOMM¥ €A$H

TOMM¥ €A$H ostatnio odwiedził Polskę w listopadzie zeszłego roku. Jego koncert w Cafe Kulturalna został wtedy wyprzedany. Tym razem będziecie […]

Post Malone

Wszystko wskazuje na to, że kariera Post Malone’a dopiero nabiera tempa, więc sugerujemy nie przegapić szansy na usłyszenie go na żywo w stosunkowo kameralnych warunkach.